Добрий день, підскажіть будьласка чому з урока 34 я написав код але в мене той код не відобразився?
student_4yfXDGtS0 ответов
<! DOCTYPE html>
< html lang = " en " >
< head >
< meta charset = " UTF-8 " >
< meta name = " viewport " content = " width = device-width, initial-scale = 1.0 " >
< title > Document </ title >
< link rel = "stylesheet " href="assets/css/style.css">
</head>
<body>
<div class="main">
< Div class = " header " >
< div class = " logo " >
< div class = " logo-text " >
< h1 > < a href = " / " > КіноМонстер </ a > </ h1 >
< h2 > Кіно -наша стасть </ h2 >
</ div >
</ Div >
</ Div >
< div class = " menubar " >
< ul class = " menu " >
< li class = " selected " > < a href = " # " > Головна </ a > </ li >
< li > < a href = " # " >Фільми </ a ></ Li >
< li > < a href = " # " > серіали </ a > </ li >
< li > < a href = " # " > рейтинг фільму </ a > </ li >
< li > < a href = " # " > Контакти </ a > </ Li >
</ Ul >
</ Div >
</ div >
</ Body >
</ html >